O nas

Co to jest infoludek.pl?

Od  20 lat infoludek.pl jest portalem internetowym dla mieszkańców Szczecina i Regionu.

Portal wystartował w 1998r. Jest najstarszym i największym portalem informacyjnym w Szczecinie.

 

Założycielem portalu jest dr Janusz Kozłowski Operatorem portalu jest firma InterVista sp. z o.o.

Pojęcie infoludek jest neologizmem wymyślonym specjalnie na potrzeby nazwania portalu informacyjnego dla ludzi ery informacji. Infoludek jest złożeniem dwóch słów: info od słowa informacja i ludek od słowa człowieczek. Można by nas zatem nazywać info - człowieczkiem ;). Nazwa brzmi może nieco filuternie (bajkowo) ale jesteśmy jak najbardziej poważnym portalem, w którym znajdziecie najświeższe i najnowsze informacje ze Szczecina i z regionu.

Portal jest stale rozwijany i uzupełniany o nowe informacje. Nasza zasada: każdy nowy dział powstaje na wyraźne zapotrzebowanie naszych użytkowników. Informacje pochodzą wyłącznie z własnych źródeł. Nie publikujemy informacji "z drugiej ręki". Wyjątkiem są Wasze opinie - za nie jesteście odpowiedzialni Wy sami jako ich autorzy. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii na naszych stronach oraz do dzielenia się z nami Waszymi uwagami o naszym serwisie.

Dlaczego to robimy?

Celem portalu jest integracja wszystkich mieszkańców naszego miasta i regionu.
Bieżąca aktualizacja portalu, oraz dążenie do współtworzenia portalu przez jego odbiorców - czyli także przez Was, zapewnia jego dynamiczny rozwój. Zależy nam na tym abyście współtworzyli zawartość portalu poprzez dodawanie własnych opinii. Jesteśmy także otwarci na krytykę służącą dalszemu rozwojowi serwisu Infoludek.pl. Cieszymy się, gdy stajecie się częstymi gośćmi na naszych stronach. Jest to dla nas sygnał, że nasz serwis jest potrzebny.

Co jest główną działalnością portalu infoludek.pl

Jesteśmy niezależnym portalem. Nasza działalność opera się na trzech filarach. Pierwszy obszar naszego działania to aktualny i popularny serwis kulturalny.

Jesteśmy Patronem medialnym  najważniejszych wydarzeń w Szczecinie.

Drugi, coraz popularniejszy, obszar działalności to ogłoszenia w internecie. Dzięki tysiącom ogłoszeń o pracy, nieruchomościach, stancjach, usługach itd. każdego dnia tysiące osób, dzięki informacjom zawartym w ogłoszeniach, nawiązuje ze sobą kontakt .

Trzeci obszar to reklama w internecie.

Jak nas znaleźć?

Najprościej poprzez internet.

Reklama

Pytania o możliwość zamieszczenia reklamy prosimy kierować do Biura Reklamy: reklama@infoludek.pl

Patronat medialny

Pytania o patronat nad wydarzeniami prosimy kierować na adres: kultura@infoludek.pl

Adres do korespondencji: ul.Sienna 9, 75-542 Szczecin

Kontakt telefoniczny: (91) 88 69 601

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00