regionalne:
ogólnopolskie:
Alien Nauka Jazdy Emilia Taraszkiewicz
Alien Nauka Jazdy Emilia Taraszkiewicz
Adres i kontakt
adres: Aleja Piastów 59/4, Szczecin
((I piętro))
telefon: 91 488 88 44, 508 336 806
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 17:00
Wtorek:
10:00 - 17:00
Środa:
10:00 - 17:00
Czwartek:
10:00 - 17:00
Piątek:
10:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Lokalizacja: Alien Nauka Jazdy Emilia Taraszkiewicz oraz inne firmy z kategorii: Nauka Jazdy.
Dodano: 09.11.2010 , Aktualizacja: 19.12.2016
Opinie użytkowników
Ocena Ogólna: 4.1
Ceny (3.34)
bardzo wysokie
wysokie
przystępne
niskie
bardzo niskie
Jakość (4.89)
niedostateczna
słaba
przeciętna
dobra
bardzo dobra
Opinie: 1 - 20 z 152
dodane przez:
Zibi
31.07.2021 21:03
Ceny: Jakość:
Bardzo dobra szkoła z dobra kadrą instruktorów. Świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne. Jazdy bez stresu. Wszystko rzetelnie wytłumaczone na placu i na mieście.
dodane przez:
Dominika
01.06.2021 11:15
Ceny: Jakość:
Świetna szkoła jazdy Z miłymi instruktorami. Bardzo dobrze uczą. Egzamin zdałam bez problemu
dodane przez:
29.03.2021 09:37
Ceny: Jakość:
Szkoła z dobrymi instruktorami i dobrze przygotowanymi pojazdami. Robiłem w zeszłym roku u nich kat a a ostatnio kat b. Za każdym razem kurs przebiegał sprawnie i owocnie. Bardzo miła obsługa w biurze. Instruktorzy z zapałałem do pracy i potrafią dobrze wyszkolić przyszłych kierowców. Egzaminy zdane bez problemu
dodane przez:
olgazaolga
16.11.2020 09:09
Ceny: Jakość:
Profesjonalni instruktorzy i profesjonalna obsługa. Miłą atmosfera podczas kursu. Zaangażowanie instruktorów, cierpliwie wykładali materiał i cierpliwie szkolili podczas jazd. Ogromna praca na placu manewrowym i na mieście. Samochody zawsze odpowiednio przygotowane. Jak najbardziej polecam
dodane przez:
Ewelina
06.06.2016 17:24
Ceny: Jakość:
Witam polecam szkole Alien w szczególności Pana Ernesta i Pana Łukasza super uczą że udało się za pierwszym razem zdać egzaminy państwowe. Naprawdę polecam Ewelina Dziedzic
dodane przez:
Mateusz
21.04.2016 08:08
Ceny: Jakość:
Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem. Polecam tą szkołę jazdy wszyscy instruktorzy są mili i pomocni i co najważniejsze dobrze uczą jeździć.
dodane przez:
20.04.2016 20:10
Ceny: Jakość:
Witam :-) polecam szkołe Alien. Instruktorzy bardzo spokojni i cierpliwi. Pozdrowienia dla Łukasza i Piotrusia :-)
dodane przez:
Kasia H.
09.04.2016 18:48
Ceny: Jakość:
Witam z przyjemnością wystawiam ocenę na 6+. Egzamin zdany. Serdeczne podziękowania zwłaszcza dla Piotra za cierpliwość ;) Pozdrawiam i 300% polecam!
dodane przez:
Ada
24.03.2016 22:32
Ceny: Jakość:
Dobry wszystkim. Egzamin zdany, można wystawiać opinię :) Szkoła bardzo oblegana, pewno dlatego, że instruktorzy cierpliwi i dobrze tłumaczą. Miałam przyjemność jeździć z prawie wszystkimi z Państwa (wyłączając p. Tadeusza - jakoś się po prostu nie złożyło) i najbardziej dotarł do mnie sposób nauki p. Piotra i p. Tomka.; polecam tych panów serdecznie. Kursantów jest znaczna ilość co niestety powoduje spore kolejki dla oczekujących na jazdy, najlepiej zapłacić za całość kursu z góry i od razu ustalić wszystkie godziny. Gdyż później są po prostu problemy by się do instruktorów "dopchać" ;) Życzę wszystkim powodzenia.
dodane przez:
Wanda
22.02.2016 19:17
Ceny: Jakość:
Chciałam serdecznie podziękować Panu Tadeuszowi za skuteczne przygotowanie mnie do egzaminu. Na spokojnie wytłumaczył mi kwestie, z którymi miałam problemy i dzisiaj zdałam. Jest bardzo dobrym, opanowanym instruktorem, który we właściwy sposób potrafi przekazać wiedzę praktyczną.
dodane przez:
EWA
07.02.2016 18:23
Ceny: Jakość:
Witam. Bardzo polecam tę szkołę jazdy a zwłaszcza instruktora pana Tadeusza Mazura. Świetnie potrafi wytłumaczyć wszystko i super przygotowuje do egzaminu. Miałam kilkuletnią przerwę w podejściach do egzaminu a pojazdach z Panem Tadeuszem pierwsze podejście 4.02 i zdane. Suuper
dodane przez:
Andrzej
29.12.2015 13:57
Ceny: Jakość:
Witam.
Chciałbym polecić szkołę nauki jazdy Alien jednocześnie pozdrawiając mojego instruktora prowadzącego - Pana Tadeusza Mazura. Jako instruktor wymagający i solidny, potrafiący przekazać swoją wiedzę i umiejętności za kółkiem kierownicy, poza tym pogodny i uśmiechnięty, oddany swej pracy. Egzamin praktyczny w WORD zdałem za pierwszym razem i to bez żadnego błędu. Raz jeszcze polecam szkołę oraz instruktora Pana Tadeusza. :)
dodane przez:
Agata
20.12.2015 14:27
Ceny: Jakość:
Ogromnie polecam Alien Naukę Jazdy. Ukończyłam kurs na prawo jazdy w tej szkole a moim instruktorem był Pan Tadeusz Mazur, człowiek ogromnie cierpliwy i spokojny. Osoba o wysokiej kulturze osobistej i pozytywnym podejściu do kursanta. Nie jestem orłem jeśli chodzi o jazdy ale Pan Tadeusz bez problemu wytłumaczył mi wszystkie zawiłości jazdy po szczecinie a szczególnie pewne skrzyżowanie z studzienką ;). Potrafił dobrać odpowiedni tor nauki dla mnie oraz podpowiedzieć co jeszcze warto było by poprawić. Nauka jazdy nie opiera się jedynie na podejściu do kursu wymaga też od każdego indywidualnego przemyślenia swoich braków i niedociągnięć, Dla mnie nie było wystarczające 30 godzin kursu i dokupiłam sporo godzin właśnie z Panem Tadeuszem, na których spokojnie krok po kroku te niedociągnięcia likwidowaliśmy. Nie każdemu wystarczą godziny wykupie w kursie dlatego nie brońcie się jak instruktor powie wam że przydało by się je dokupić. Ja się nie broniłam i nie żałuje. Teraz spokojnie mogę powiedzieć że już posiadam technikę jazdy a nad dynamiką jeszcze muszę popracować ale to już spokojnie. :) Polecam szkołę jazdy ale i instruktorów.
dodane przez:
IBaaa
12.12.2015 10:01
Ceny: Jakość:
Polecam tę szkołę! Zero załatwiania własnych spraw w czasie jazd przez instruktorów. Wymagający nauczyciele, którzy umieją dostrzec braki w jeździe kursantów i skrupulatnie je ćwiczyć. Szczególnie polecam mojego instruktora prowadzącego- Ernesta oraz Piotra, z którym też miałam dużo jazd. Jeśli chodzi o teorię, jest ona prowadzona przez policjanta, szefa i oczywiście kilka godzin z ratownikiem. Teoria popierana jest wieloma przykładami z życia kierowców. Panuje tam przekonanie, że nie ma głupich pytań. Dlatego zawsze jest swobodna atmosfera. Szkoła znajduje się przy placu Kościuszki, więc dojazd z innych części miasta to też duży plus.
Jedyne moje zastrzeżenie jest do pewnego instruktora- Pana Tadeusza. Pan wie wszystko najlepiej i pod koniec kursu traktował mnie jak początkującego. Kiedy powiedziałam mu, że dam sobie radę, że nie musi mi na każdym kroku pomagać, bo w dniu egzaminu go przecież ze mną nie będzie, nagle okazało się, że potrafię dobrze jeździć :) Odradzam po prostu brać z nim jazd. Ja tak zrobiłam i byłam już zadowolona. Ale to tylko jedyny minus. Wystarczy na początku jazd ustalić w sekretariacie z kim wolelibyśmy mieć większość jazd a z kim nie.
Reszta instruktorów i teoretyków jest naprawdę profesjonalistami i szczerze polecam tę szkolę nauki jazdy :)
dodane przez:
Mateusz
11.10.2015 23:32
Ceny: Jakość:
Bardzo serdecznie polecam tą szkołę jazdy :D Ekstra wykładowcy i instruktorzy. Bardzo cierpliwi ;)
Zawsze chętnie pomogą, wytłumaczą co jest nie zrozumiałe. Każdy instruktor ma swoje metody nauczania, co jest bardzo pomocne podczas egzaminu :) Naprawdę serdecznie polecam!
dodane przez:
ola
07.09.2015 18:36
Ceny: Jakość:
Serdecznie polecam szkołę jazdy Alien. Obsługa bardzo miła, bez problemu można umówić lub przełożyc godzinę jazdy. Teoria wytłumaczona rzeczowo i konkretnie, w sposób bardzo przystępny. Nie jest trudno przygotować się do egzaminu teoretycznego, gdyż wiele informacji zostaje w pamięci po zajęciach teoretycznych :) Wszyscy instruktorzy, z którymi jeździłam mają dobre nastawienie i stosunek do kursanta. Nie chwalą bezsensownie, lecz zwracają uwagę na błędy, aby zdążyć je wyeliminować przed egzaminem. Moim instruktorem prowadzącym był p. Łukasz i prawko zdałam za pierwszym razem :) Polecam wszystkim! :)
dodane przez:
Lisek
18.08.2015 13:04
Ceny: Jakość:
Polecam, fajna atmosfera, profesjonalni instruktorzy. Zdane za pierwszym razem dzięki Tadeuszowi - polecam jako instruktora, jest podejście :)
dodane przez:
24.07.2015 15:22
Ceny: Jakość:
Polecam!! Najlepsza szkoła z nauką jazdy!! Co prawda brałam tylko godziny dodatkowe (troche ich było) ale jestem pewna że są najlepsi w mieście! Egzamin zdałam za pierwszym razem! Dziękuję! :)
dodane przez:
Tomek
23.07.2015 20:36
Ceny: Jakość:
Zachęcam do zapisania się na kurs do tej szkoły, bardzo miła atmosfera i pomoc w stresujących momentach egzaminacyjnych. Polecam i Pozdrawiam Pana Tadeusza był moim prowadzącym i pomógł mi zdobyć prawo jazdy. Jednym słowem solidne marynarskie przeszkolenie i jest efekt. również pozdrawiam i Polecam instruktora i wykładowcę teorii P. Ernesta oraz instruktora Piotra.
dodane przez:
ziomeczek
02.07.2015 15:06
Ceny: Jakość:
Gorąco polecam, skoro mnie zdołali nauczyć jeździć to nauczą każdego.
Bardzo pozytywni ludzie, miła atmosfera zero stresu i spiny.
Pani Alina i Pan Piotr najlepsi instruktorzy na jakich można trafić
Opinie: 1 - 20 z 152
Branże, katalog, firmy, cała Polska, adresy, opinie, mapa