regionalne:
ogólnopolskie:
Auto-Start Ośrodek Szkolenia Kierowców
Auto-Start Ośrodek Szkolenia Kierowców
Adres i kontakt
adres: ul. Jacka Malczewskiego 9A/1, Szczecin
telefon: 662 321 321
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
Nieczynne
Wtorek:
14:00 - 16:00
Środa:
14:00 - 16:00
Czwartek:
Nieczynne
Piątek:
14:00 - 16:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Lokalizacja: Auto-Start Ośrodek Szkolenia Kierowców oraz inne firmy z kategorii: Nauka Jazdy.
Dodano: 07.02.2011 , Aktualizacja: 11.12.2016
Opinie użytkowników
Ocena Ogólna: 4.2
Ceny (3.37)
bardzo wysokie
wysokie
przystępne
niskie
bardzo niskie
Jakość (4.93)
niedostateczna
słaba
przeciętna
dobra
bardzo dobra
Opinie: 1 - 20 z 98
dodane przez:
Monika
01.03.2023 19:17
Ceny: Jakość:
Z całego serca polecam Pana Zenona i OSK AUTO-START. Wybrałam tę naukę jazdy z polecenia i lepiej wybrać nie mogłam. Pan Zenon ze spokojem i cierpliwością nie tylko doprowadził mnie do zdanych egzaminów ale i przygotował do bycia odpowiedzialnym kierowcą. Celne i wartościowe uwagi są ze mną cały czas, a dzięki nim czuję się pewna na drodze. Pan Zenon jest niesamowicie serdeczną osobą, doświadczoną, z ogromną wiedzą.

Polecam!
dodane przez:
Justyna K.
29.11.2022 18:45
Ceny: Jakość:
Serdecznie polecam Pana Zenona i jego szkołę. Wybrałam tą naukę jazdy ze względu na jedną z najwyższych zdawalności w WORD Szczecin ( 43% ). Pan Zenon uczy ze spokojem, wyrozumiałością i bez nerwów. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu przyszłych kierowców. Uczy jak być dobrym kierowcą, a nie tylko by zdać egzamin. Trafiłam do tej szkoły, po 6 letniej przerwie od ostatniego egzaminu, Pan Zenon w trakcie 7 spotkań przygotował mnie perfekcyjnie do egzaminu.

Serdecznie, wszystkim polecam!
dodane przez:
Kuba
24.11.2022 21:28
Ceny: Jakość:
Polecam serdecznie szkołę jazdy AUTO-START. Pan Zenon ma profesjonalne podejście do kursantów. Jest bardzo dokładną i cierpliwą osobą. Daje cenne rady i wskazówki, wytłumaczy wszystko w sposób zrozumiały dla osoby uczącej się jazdy. Wszystkim polecam jako osoba która robiła cały kurs u Pana Zenona. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
dodane przez:
16.02.2022 10:52
Ceny: Jakość:
Polecam Pana Zenona, jest bardzo sympatyczny i wszystko wytłumaczy jak trzeba :)
dodane przez:
gordon21
03.10.2021 13:38
Ceny: Jakość:
Polecam usługi Pana Zenona. Celne uwagi, wartościowe informacje nt. Ruchu drogowego i dobra atmosfera pracy. Zdane za 1 po 33 godz. także uważam że Pan Zenon jest bardzo dobrym nauczycielem. Polecam tę szkołę jazdy.
dodane przez:
Jakub
16.09.2021 20:43
Ceny: Jakość:
Bardzo dobry OSK, pan Zenon wyrozumiały i spokojny, wszystko cierpliwie tłumaczy i przypomina o najważniejszych rzeczach. Podczas jazd miła atmosfera, bez niepotrzebnego stresu. Egzaminy teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem.
dodane przez:
Darius
13.08.2021 09:51
Ceny: Jakość:
Profesjonalizm i dokładność w nauce. Bardzo polecam Pana Zenona, bardzo miły człowiek z dużą dawką wiedzy i przede wszystkim spokoju. Podejście do każdego kursanta jest indywidualne, co w dzisiejszych czasach rzadko spotyka się w szkołach jazdy.
dodane przez:
23.01.2020 11:12
Ceny: Jakość:
Bardzo przyjemny Pan, dużo mnie nauczył i dzięki temu egzamin nie sprawił mi dużej trudności.
dodane przez:
Notsu
08.12.2019 22:10
Ceny: Jakość:
Pan Zenon jest genialnym instruktorem. Nadrobił ze mną braki, nauczył nowego sposobu na rękaw, który nie jest sposobem ani innym trikiem. Jest opanowaną osobą, z którą jazdy są czystą przyjemnością. Dzięki jego radą i dużą wiedzą, którą się ze mną podzielił, podejście do egzaminu państwowego było formalnością. Szczerze polecam!
dodane przez:
Karol
29.10.2019 22:09
Ceny: Jakość:
Profesjonalne podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera. Po kursie bez problemów zdałem egzamin. Polecam każdemu kto chce nauczyć się jeździć, a nie tylko zdać egzamin ;)
dodane przez:
Jakub
23.09.2019 11:27
Ceny: Jakość:
Bardzo profesjonalne podejście. Spokojne i miłe jazdy., z osobą która zna się na rzeczy. Kompleksowe tłumaczenie. Wszystko super.

--
23.09. -prosba o potw. opinii i nazwisko (BS)
dodane przez:
Mati
01.07.2019 16:48
Ceny: Jakość:
Wykupione godziny przed ezgaminem. Bardzo dobre wskazowki dotyczace podejscia do egzaminu. Mega podejscie i spokoj. Egzamin oczywiscie zdany. Polecam serdecznie
dodane przez:
MoniGi
24.01.2019 09:40
Ceny: Jakość:
Polecam zdecydowanie kurs w tej szkole. Szybko i sprawnie można zaliczyć kurs teoretyczny i praktyczny ale największym plusem jest to, że Pan Zenon podchodzi indywidualnie do każdego kursanta, wspiera i motywuje! Egzamin zdany za pierwszym razem, moge spokojnie jeździć wożąc swoje największe pociechy! Jeszcze raz polecam!!
dodane przez:
Zuzanna
21.12.2018 23:14
Ceny: Jakość:
Jeśli Pan Zenon dał radę zrobić kierowce z pesymistki która nie wierzyła że kiedykolwiek w życiu uda jej się zdać to oznacza że bardzo dobrze uczy i ma o tym ogromne pojęcie.; Pan Zenon cierpliwy, wyrozumiały oraz serdeczny, któremu zależy na swoich podopiecznych.
Do dnia dzisiejszego podziwiam cierpliwość Pana Zenona na jazdach z tak oporną osobą jak ja ;) więc jeśli sądzicie że nie da się z Was zrobić kierowców to uwierzcie mi na słowo - Pan Zenon da radę to zrobić.
Bez zawahania mogę powiedzieć że polecam szkołę Auto-Start i również dziękuje za poświęcony czas na przygotowanie mnie do egzaminu który 19.10.2018 został zakończony pozytywnie.:)

Zuzanna(ze Stargardu)
dodane przez:
Emilia K.
19.12.2018 21:58
Ceny: Jakość:
Z całego serca polecam szkole jazdy Auto start. Kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie. Czas na teorii, jak i praktyce wykorzystany był w 100%. Choć z początku miałam obawy, ze nie poradzę sobie z jazda, to instruktor Pan Zenon motywował mnie i sprawił, że uwierzyłam w swoje umiejetnisci. Kurs prowadzony jest bardzo profesjonalnie ! Pan Zenon nie wypuści na egzamin osoby, która nie jest przygotowana. Zawsze pomoże rozwiązać problem. Pan Zenon bardzo profesjonalnie podchodzi do zadania aby nauczyć jeździć, indywidualne podejście do osoby ! Instruktor nauczył mnie abym się nie stresowała i jeździła z głową. W 100 % polecam szkole Auto start !
dodane przez:
Filip K.
13.09.2018 21:47
Ceny: Jakość:
Polecam szkołę Auto-Start. Pan Zenon bardzo dobrze uczy, potrafi ze spokojem i wyrozumiałością wyeliminować błędy podczas jazd. Dzięki cennym radom i świetnemu przygotowaniu przez Pana Zenona udało mi się zdać za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy.
dodane przez:
Weronika
04.08.2018 14:30
Ceny: Jakość:
Bardzo polecam szkołę jazdy „Auto-start” . Uważam, że Pan Zenon Ptak jest świetnym instruktorem , który co najważniejsze potrafi nauczyć jak bezpiecznie kierować samochodem . Pan Zenon jest wyrozumiały , solidny . Nigdy nie było problemu z umówieniem się na jazdy i zawsze była szybka odpowiedz Po zakończeniu kursu czułam, że jestem gotowa i pewna siebie aby przystąpić do egzaminu , zero stresu . I dzięki temu zdałam teorie na 100% i egzamin zdany za pierwszym razem. Dzięki Panu Zenonowi czuję się swobodnie i bezpiecznie podczas jazdy. Jeszcze raz serdecznie polecam tę szkołę jazdy .
dodane przez:
Agnieszka Z.
02.08.2018 22:11
Ceny: Jakość:
Serdecznie polecam szole Auto-Start. Do szkoly trafilam kierujac sie wysoka zdawalnoscia kursantow (strona Urzedu Miasta Szczecin). I chociaz "wyjezdzilam godziny" w innej szkole, dopiero u Pana Zenona nauczylam sie jezdzic. Udalo sie zdac egzamin dzieki Jego cierpliwosci I cennym wskazowkom. Wazne jest to, ze nauczylam sie jezdzic, a nie tylko tego, jak zdac egzamin. Wierzyl we mnie nawet wtedy, kiedy ja w siebie watpilam. Gdyby wszyscy instruktorzy podchodzili do swojej pracy jak Pan Zenon, zdawalnosc w WORD wynosilaby 100 procent. Polecam szole I Pana Zenona- instruktora z powolania!
dodane przez:
Kacper T.
02.08.2018 18:17
Ceny: Jakość:
Z całego serca polecam szkołę jazdy prowadzoną przez Pana Zenona. Przystąpiłem do kursu jako osoba, która nigdy nie miała styczności z samochodem w rodzinie i nigdy nie siedziała na fotelu kierowcy, Pan Zenon przygotował mnie wyśmienicie. Atmosfera zawsze była pozytywna, bezstresowa, takiego instruktora szukać ze świecą, uczy jak jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Gdybym miał wybierać ponownie, znowu wybrał bym szkołę Pana Zenona, serdecznie polecam-najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie!
dodane przez:
Edith
30.07.2018 20:46
Ceny: Jakość:
POLECAM w 100%!!! Pan Zenon Ptak to cudowny człowiek i najlepszy Instruktor w mieście, stawia na jakość a nie ilość. Dzięki jazdom doszkalającym w Ośrodku Auto-Start pokonałam stres, nauczyłam się właściwej jazdy w ruchu drogowym i zdałam egzamin państwowy.
Opinie: 1 - 20 z 98
Branże, katalog, firmy, cała Polska, adresy, opinie, mapa