regionalne:
ogólnopolskie:
Legra nieruchomości
Legra nieruchomości
Adres i kontakt
adres: Monte Cassino 18 A lok.2, Szczecin
telefon: 91 83 141 89, 601 271 755
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne

Świadczymy nie tylko profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferując w Szczecinie domy na sprzedaż czy mieszkania na wynajem, ale jesteśmy także doradcą. Nasi Klienci kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość otrzymują kompleksową usługę doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji. To nieoceniona pomoc zwłaszcza w dużym mieście takim jak Szczecin, gdzie wyzwanie zaczyna się już na etapie wyboru lokalizacji. Mieszkania na Gumieńcach? A może domy na sprzedaż na Pogodnie? Warszewo, Prawobrzeże, Śródmieście — oferowane mieszkania do wynajęcia, domy oraz lokale znajdują się w samym Szczecinie i jego najbliższej okolicy.

Doświadczenie, poparte teoretyczną wiedzą oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klienta sprawia, że wybierając współpracę z naszym biurem, uzyskacie Państwo usługę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą formą reklamy, dlatego też szczególny nacisk kładziemy na profesjonalne reprezentowanie zleceniodawcy, który oferuje nieruchomość na sprzedaż czy mieszkanie do wynajęcia. W przypadku kupujących zaczynamy od wstępnej analizy potrzeb, po finalizację transakcji i usługi posprzedażowe.

Lokalizacja: Legra nieruchomości oraz inne firmy z kategorii: Biura i agencje nieruchomości.
Dodano: 14.09.2023 , Aktualizacja: 15.09.2023
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy/a...
Jeżeli korzystałe/aś już z usług tej firmy - Wystaw ocenę i podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Twoja opinia może pomóc innym, potencjalnym klientom w wyborze właściwego wykonawcy.
Branże, katalog, firmy, cała Polska, adresy, opinie, mapa