regionalne:
ogólnopolskie:
Nauka Jazdy Prymus
Nauka Jazdy Prymus
Adres i kontakt
adres: ul. Komuny Paryskiej 20, Szczecin
telefon: 501 608 029
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
Nieczynne
Wtorek:
17:00 - 19:00
Środa:
Nieczynne
Czwartek:
Nieczynne
Piątek:
17:00 - 19:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Lokalizacja: Nauka Jazdy Prymus oraz inne firmy z kategorii: Nauka Jazdy.
Dodano: 17.01.2014 , Aktualizacja: 20.01.2014
Opinie użytkowników
Ocena Ogólna: 4.4
Ceny (3.92)
bardzo wysokie
wysokie
przystępne
niskie
bardzo niskie
Jakość (4.92)
niedostateczna
słaba
przeciętna
dobra
bardzo dobra
Opinie: 1 - 20 z 78
dodane przez:
Jagoda :)
06.05.2022 22:27
Ceny: Jakość:
Bardo serdecznie polecam, profesjonalne podejście, świetna forma nauki, motywacji i prowadzenia. Super instruktor Pan Marcin i Pan Mariusz . Według mnie najlepsza szkoła nauki jazdy :), świetne wykłady .
Zdane za pierwszym :)
dodane przez:
Kierujący, nie kierowca :D
06.11.2021 13:00
Ceny: Jakość:
Bardzo dobra szkoła, wielu znajomych mi polecało i poszedłem i bardzo się cieszę.
Teoria z Panem Mariuszem na prawdę wchodzi do głowy, a na praktyke polecam Pana Marcina, jest cierpliwy, dobrze tłumaczy i fajnie się z Nim jeździ.
Robię przyspieszony kurs, szkoła bardzo bierze pod uwagę, że mam mało czasu i pomaga mi zoptymalizować cały proces aby faktycznie skończyć to prędko.
SUPER!
dodane przez:
01.12.2017 22:25
Ceny: Jakość:
Super szkoła,bardzo miła atmosfera, instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali z pasją do przekazywania swej wiedzy. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu.Będę bardzo dobrze wspominała te jazdy.Polecam wszystkim tą szkołę jazdy i jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.
dodane przez:
Patrycja
06.11.2017 23:54
Ceny: Jakość:
Gorąco polecam Naukę Jazdy Prymus! Miałam przyjemność trafić pod opiekę Pana Marcina. To prawdziwy instruktor z powołania z odpowiednim podejściem do kursanta. Jest niezwykle cierpliwym człowiekiem i bardzo dużo tłumaczy. Nasze spotkania przebiegały w miłej, bezstresowej atmosferze, z dużą ilością śmiechu i rozmów :) Jego profesjonalizm, zaangażowanie i konstruktywne rady sprawiły, że po zaledwie sześciu jazdach podeszłam do egzaminu pewna swoich umiejętności i ze spokojem. Oczywiście uzyskałam wynik pozytywny :)
dodane przez:
e.drogowska
25.09.2017 13:06
Ceny: Jakość:
Polecam szkołę jazdy Prymus. Przygotowano mnie do egzaminu praktycznego tak dobrze że zdałąm za pierwszym razem!! Prymus najlepsza szkoła :)
dodane przez:
Weronika A.
11.09.2017 20:58
Ceny: Jakość:
Bez wątpienia jedna z najlepszych szkół jazdy w Szczecinie. Kurs teoretyczny w postaci wykładu przeprowadzony na najwyższym możliwym poziomie przez profesjonalnego i wymagającego właściciela szkoły. Już na pierwszych zajęciach zauważalne jest ogromne doświadczenie w kształceniu kursantów zainteresowanych egzaminem na prawo jazdy, ale także pogoda ducha i poświęcenie swojej pracy. Teoretyczne wykłady, nauka własna z pomocą książki z wszelkimi niezbędnymi informacjami o ruchu drogowym i obowiązujących przepisach oraz 90-dniowy pakiet testów i egzaminów z pytaniami z bazy egzaminów państwowych zostają przypieczętowane egzaminem dopuszczającym do jazd. Z całego serca polecam Pana Marcina - instruktora doświadczonego, z sercem wykonującego swój zawód. Właściwy człowiek na właściwym miejscu :). Co najważniejsze jazdy odbywają się w bardzo miłej i luźnej atmosferze dzięki czemu my, kursanci, umiejętności pochłaniamy szybko i dodatkowo czerpiemy z tego ogrom przyjemności :). Jazdy odbywają się minimum 3 razy w tygodniu, w zależności od podawanej co tydzień dyspozycji. Dzięki temu jazdy są dostosowane do planów kursanta a nie plany do z góry wyznaczonych wcześniej jazd :). Jazdy zawsze odbywają się punktualnie, czas jest maksymalnie wykorzystywany a swoje umiejętności możemy ćwiczyć na drogach egzaminacyjnych. Kurs zakończony jest egzaminem wewnętrznym teoretycznym, jak i praktycznym. Co ważne, mimo zakończenia kursu instruktorzy doradzają i wskazują co warto poćwiczyć aby na egzaminie państwowym nie narazić się na dodatkowy stres. Innymi słowy, szkoła nie wypuści zanim nie będzie pewna, że na drodze nie stworzymy zagrożenia innym, ale między innymi samym sobie :). Pracownicy szkoły jazdy Prymus dadzą wszystko czego potrzebują kursanci. Jedyne wymagania wobec kursanta: punktualność, dojrzałość i głowa na karku :). Serdecznie polecam wszystkim, którzy liczą na pełny profesjonalizm i chcą, aby wydane pieniądze nie poszły w błoto. Pozostaje tylko zaprosić do grona Prymusów! :) 
dodane przez:
Daria
26.07.2017 15:18
Ceny: Jakość:
Miałam przyjemność jeździć z Panem Dariuszem Łozińskim, jest to człowiek odpowiedni na odpowiednim miejscu z ogromnym doświadczeniem. Jazda z tym Panem przebiegała bardzo miło i bezstresowo,a gdy cos mi nie wychodziło to na spokojnie tłumaczył mi to po raz kolejny. Od pierwszej godziny czułam sie swobodnie mimo,że przyszłam bardzo zestresowana.Jest to osoba z poczuciem humoru. Każdemu życzę jazd z tym Panem! :) Pozdrawiam pierun Daria!!:))
dodane przez:
Madzia Zabiełło
21.03.2017 19:59
Ceny: Jakość:
Witam wszystkich, właśnie jestem po egzaminie w WORD zdany za pierwszym razem. A to dzięki szkole PRYMUS
dodane przez:
Marzena
05.11.2016 10:39
Ceny: Jakość:
Świetna szkoła! Duży nacisk na opanowanie teorii i ciekawe zajęcia pozwalają na bezproblemowe i, co może ważniejsze, bezstresowe zdanie egzaminu państwowego. Instruktorzy podczas jazd cierpliwi i bardzo merytoryczni. Na każdym etapie nauki byli wspierający i szczerzy, dzięki czemu zrobili kierowcę z dość opornego materiału. Polecam!
dodane przez:
12.09.2016 22:14
Ceny: Jakość:
Najlepsza szkoła w Szczecinie :) Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce odbyć kurs sprawnie i bezproblemowo. Instruktorzy są świetni, każdy z nich ma do przekazania wiele ważnych wskazówek- mogę to powiedzieć z czystym sumieniem, bo jeździłam z pięcioma :) Moim prowadzącym był pan Dariusz Łoziński- niesamowity człowiek, z wielkim poczuciem humoru, ogromną cierpliwością i doświadczeniem. Zdecydowanie polecam :)
dodane przez:
I.Wiśniewska
11.08.2016 22:42
Ceny: Jakość:
Jak dla mnie rewelacja ,zajęcia które wprowadzi Pan Mariusz są prowadzone w sposób zrozumiały ,szczegółowo jest wszystko tłumaczone nawet kilka razy jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał .Zawsze wesoło . Chciałabym również zaznaczyc ze szkolenie z pierwszej pomocy jakie tam odbyłam przeszło najśmielsze oczekiwania (a bylam na kilku z pierwszej pomocy ) .Zajęcia praktyczne miałam z Panią Ewą W.wspaniala kobieta ,człowiek i instruktorka nauki jazdy .Gorąco polecam . I.Wiśniewska
dodane przez:
11.05.2016 22:09
Ceny: Jakość:
Szkoła zasługuje na wielki plus! Już na wykładach było widać, że wszyscy podchodzą do kursantów poważnie, ale też z humorem. To ważne szczególnie dla osób, które nigdy nie siedziały za kółkiem. Wykłady nie były monotonne i wymagały współpracy, co zdecydowanie pomogło w dokładnym zrozumieniu teorii. Zajęcia z pierwszej pomocy przeprowadzone były w ramach ćwiczeń, na których każdy musiał wykonać chociaż jedno zadanie. Moim instruktorem prowadzącym był p. Dariusz Łoziński. Profesjonalizm, niezwykła cierpliwość i poczucie humoru w jednym! Polecam w szczególności osobom, które obawiają się jazdy w mieście przy dużym ruchu. Zapewniam, że po kilku(nastu) jazdach stanie się to przyjemnością, tak jak było w moim przypadku. Teoretyczny egzamin wewnętrzny jest wymagający (zdawalność od 72 pkt.). Daje to jednak większą szansę na powodzenia na egzaminie państwowym.
Szkołę bardzo polecam. Teoria i praktyka zdana za pierwszym.
dodane przez:
23.04.2016 08:14
Ceny: Jakość:
Na wstępie chce podziękować znajomym za polecenie nauki jazdy Prymus. Szkoła ta naprawdę jest świetna i polecam ją wszystkim tym którzy wybierają się na prawo jazdy. Instruktorzy i cała atmosfera jest super. Moim instruktorem był pan Darek Łoziński i jemu wielkie dzięki za dobrą naukę a rezultatem tego był zdany egzamin za pierwszym razem. Polecam ta szkołę bo naprawde warto!!!!!!
dodane przez:
Ana
22.04.2016 19:01
Ceny: Jakość:
Polecam bardzo serdecznie. Niestety nie mam porównania, ale ja się czuję dobrze przez nich przygotowana.Polecam w szczególności Pana Tadka :)) !
dodane przez:
K
31.03.2016 11:41
Ceny: Jakość:
Ta szkoła jazdy została mi polecona przez znajomą i bardzo jej za to dziękuję. Teraz ja polecam ją wszystkim innym. Miłe, przyjemne i konkretne zajęcia teoretyczne, jednak po teorii przychodzi czas na praktykę, czego się najbardziej obawiałam, ale już po pierwszej jeździe okazało się, że to nie jest takie straszne, a wszystko dzięki najwspanialszemu instruktorowi Panu Dariuszowi Łozińskiemu. Pan Dariusz jest cierpliwy, spokojny, dokładnie wszystko tłumaczy, ma długoletnie doświadczenie i jazdy z nim, to sama przyjemność :) W czasie kursu mamy możliwość jazdy po placu egzaminacyjnym przy WORDzie, co jest dużym plusem, bo nie we wszystkich szkołach jest taka możliwość :)
dodane przez:
A.M
11.03.2016 17:30
Ceny: Jakość:
Witam.
Od razu na wstępie chciałabym polecić tę szkołę. Znakomita atmosfera, przystępna oferta i nauka na jak najwyższym poziomie.
Chciałabym również bardzo pochwalić pewną miłą i raczej jedyną instruktorkę w tej szkole, a mianowicie Panią Ewę.
Miałam z nią tylko dwie dodatkowe godziny. Na początku gdy się o tym dowiedziałam, podeszłam do tego nieco sceptycznie, bo jakoś nie chciałam jeździć z kobietą.
Pani Ewa jeździ od 10-ciu lat. Od razu, kiedy wsiadłyśmy do auta atmosfera od razu się poprawiła. Nie było grobowej ciszy, napiętych emocji czy arogancji.
Ta instruktorka jest fantastyczną kobietą, od razu znalazłyśmy wspólny język, bije od niej takie ciepło, aż normalnie na koniec było szkoda i żal się rozstawać. Tak po prostu. Miałam wrażenie, że przejeździłam z nią całe życie. :)

Nie tylko o osobowości. Chciałabym też pochwalić pracę i zaangażowanie, z jakim mnie uczyła.
Nigdy nie lubiłam skrzyżowań o ruchu okrężnym, a wystarczyły tylko dwie godziny spędzone z Panią Ewią i już nie boję się na nie wjeżdżać. Radzę sobie na nich znakomicie.

Reasumując. Bardzo się cieszę, że poznałam tą instruktorkę. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Ta szkoła ma najlepszych instruktorów pod słońcem.
:)
Cieplutko pozdrawiam.


A.M
dodane przez:
Ilka
15.01.2016 13:17
Ceny: Jakość:
Z pełną uczciwością polecam Szkołę Nauki Jazdy "Prymus". Indywidualne podejście do kursanta,pełen profesjonalizm.Szczerze polecam wszystkim,zdałam i specjalne podziękowania dla Pana Tadeusza:) Pozdrawiam
dodane przez:
Marta K.
14.01.2016 11:46
Ceny: Jakość:
Polecam
dodane przez:
07.01.2016 15:36
Ceny: Jakość:
Polecam Naukę jazdy Prymus! Bardzo dobrze przygotowano mnie do egzaminów zewnętrznych, Dzięki cieżkiej pracy, i nacisku ze strony instruktorów. Moim instruktorem był p. Marcin, dzięki niemu zdałam praktykę za pierwszym razem! Polecam!
dodane przez:
Damian M.
21.12.2015 17:13
Ceny: Jakość:
Jak ktoś się waha w wyborze szkoły jazdy, to PRYMUSA polecam. Zdałem egzamin zarówno praktyczny, jak i teoretyczny, za pierwszym razem. Instruktorem prowadzącym był Pan Darek Kijowski, bardzo dobrze tłumaczył, można się dużo nauczyć z jego rad, oceniał obiektywnie (jak było dobrze, to było dobrze, jak było źle, no to źle). Jestem przykładem, że z osoby, która nie nadaję się do samochodu, można stworzyć kierowcę :D czego zdane egzaminy są przykładem :D Właściciel, czyli Pan Mariusz prowadził wykłady bardzo dobrze, organizacja godzin z jego strony bardzo dobra. Również chciałbym podziękować Panu Tadeuszowi i Panu Sławkowi, z którymi również jeździłem podczas mojego kursu :D
Opinie: 1 - 20 z 78