regionalne:
ogólnopolskie:
SIS-Car Nauka Jazdy
SIS-Car Nauka Jazdy
Adres i kontakt
adres: plac Kilińskiego 3/113, Szczecin
telefon: 730 785 794,
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 17:00
Wtorek:
10:00 - 17:00
Środa:
10:00 - 17:00
Czwartek:
10:00 - 17:00
Piątek:
10:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Lokalizacja: SIS-Car Nauka Jazdy oraz inne firmy z kategorii: Nauka Jazdy.
Dodano: 13.06.2016 , Aktualizacja: 29.11.2022
Opinie użytkowników
Ocena Ogólna: 4
Ceny (3)
bardzo wysokie
wysokie
przystępne
niskie
bardzo niskie
Jakość (5)
niedostateczna
słaba
przeciętna
dobra
bardzo dobra
Opinie: 1 - 1 z 1
dodane przez:
Kamila Ch.
11.06.2018 10:10
Ceny: Jakość:
Do Szkoły Sis- Car przeniosłam się po odbyciu 36 godzin jazd w innej szczecińskiej szkole. Na tamtym etapie czułam się bardzo zdeprymowana i zniechęcona do kontynuacji tematu prawa jazdy. Nie byłam zadowolona, bo brakowało mi wytłumaczenia wielu kwestii związanych z prowadzeniem auta- kiedy o nie prosiłam, byłam zbywana a po zmianie instruktora trafilam na instruktorkę, której podejście w moim odczuciu dalekie było od ideału- krzyk, brak cierpliwości, krytyka przekazywana w nieprzyjemny i zniechęcający sposób. Czułam też, że stoję w miejscu i nie robię wyraźnych postępów. Uważam przynajmniej kilkanaście godzin odbytych wtedy za stratę czasu i pieniędzy. Wiedziałam, że jeśli chcę zdać egzamin, muszę coś zmienić.


Szkołę Sis- Car wybrałam na podstawie opinii znalezionych w Internecie, wcześniej o niej nie słyszałam. Nie zawiodłam się. Jeździłam głownie z panem Darkiem i dostałam wszystko, czego oczekiwałam. Cierpliwość, odpowiednie wytłumaczenie, spokojne podejście a przede wszystkim okazywanie wiary we mnie jako przyszłego kierowcę. Przyszłam do pana Darka bardzo zestresowana wcześniejszym doświadczeniem, nie czując się zdolna do samodzielnej jazdy. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzięki niemu udało mi się z tym zmierzyć i zdać egzamin. Cierpliwie tłumaczył, egzekwował dokładne wykonanie zadań, powtarzał to samo jeśli trzeba było. Jeździliśmy po trasach na których odbywają się egzaminy, dlatego potem nie byłam zaskoczona.

Pan Sylwester, który zajmuje się również kwestiami organizacyjnymi jest bardzo uprzejmy i profesjonalny. Godziny jazd były elastycznie dostosowane do mnie. Raz miałam okazję jeździć właśnie w panem Sylwestrem i raz z panem Jurkiem. Odczucia były bardzo pozytywne. Pan Jurek, instruktor z 30-letnim doświadczeniem, był spokojny, opanowany a przy tym bardzo sympatyczny. Reasumując, byłam w szoku jak diametralnie może się różnić podejście instruktorów do kursanta i ile to może zmienić. Dzięki tej szkole uwierzyłam w swoje możliwości, nauczyłam się dokładnej jazdy, zrozumiałam to czego nie rozumiałam wcześniej. Ogromnie dziękuję i będę na pewno Szkołę polecać dalej.
Opinie: 1 - 1 z 1