regionalne:
ogólnopolskie:
Vulmed Sp. z o.o. - dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak
Vulmed Sp. z o.o. - dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak
Adres i kontakt
adres: ul. Starego Wiarusa 25, Szczecin
telefon: 91 487 49 55
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
Lokalizacja: Vulmed Sp. z o.o. - dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak oraz inne firmy z kategorii: Lekarze chirurdzy.
Dodano: 17.06.2011 , Aktualizacja: 29.06.2011
Opinie użytkowników
Ocena Ogólna: 5
Ceny (5)
bardzo wysokie
wysokie
przystępne
niskie
bardzo niskie
Jakość (5)
niedostateczna
słaba
przeciętna
dobra
bardzo dobra
Opinie: 1 - 1 z 1
dodane przez:
sevenn
07.07.2014 20:04
Ceny: Jakość:
Niesamowity Pan Doktor. Wiedza, znajomość psychiki ludzkiej, wielka życzliwość i podejście do pacjenta pełne zrozumienia, cierpliwości, chęci pomocy. Leczyłam problemy szczeliny odbytu - Pan Doktor najpierw nakazał zaplikowac lek celem rozkurczenia i znieczulenia, a następnie od ręki podał diagnozę przy bardzo krótki i bezbolesnym badaniu. Przy Panu Doktorze naprawde poczujesz się bezpiecznie, pewnie i praktycznie nabierasz wiary na anstepne dni. Ból jaki odczuwałam od 2 dni był nie do wytrzymania- mam dreszcze na wspomnienie, wyłam połukałam kilka ibupromów, tubke maści procto gvynelol i nic nie pomagało.. Jedyna Klinka, która przyjęła mnie w cierpniou od ręki, to własnie klinika przy ul. Jasełkowej. Pani Pielęgniarka chyba Pani Ania to Anioł w całej postaci- ciepła, życzliwa, wyjątkowo pomocna i taka wspaniała. W ciągu 1 wizyty dostałam leki - robione na zamówienie, czopki, maść z antybiotykiem, zioła, błonnik i uzyskałam od Pana Doktora Tadeusza Każmierczaka pełną wiedzę i wykład nt żywienia, wypróżniania i budowy anatomicznej. Bardzo pragne podziękować, rano byłam wrakiem dziśm wieczorem jestem zupełnie innym człowiekiem- odczuwam ból, ale jakże minimalny w porównaniu z ostartnimi 2 nocami. Lekarz wyjątkowy specjalista, do tego przepełniony tak wielkim poświęceniem, dobrocią i poświęceniem dla pacjenta. Widziałam jak z daleka przyjeżdzali do Kliniki pacjenci- każdy mówił o P. Doktorze wyjątkowo i o Paniach pielęgnierkach.

Szukasz chirurga z doświadczeniem, wyjątkowo obszerną wiedzą? Potrzebujesz pilnie proktologa? Na Jasełkowej w Szczecinie jesteś w bardzo dobrych rękach! Jeszcze raz składam wielkie dziękuję Pani Pielęgniarce, która mi umożliwiła tak szybka wizytę, wsparła na duchu i Panu Doktorowi, który tak życzliwie i tak profesjonalnie pomógł mi pozbyć się bólu i rozpoczał ze mną leczenie.... Dziękuję!


Fakt jak bardzo jestem wdzięczna postanowiam wyrazić w 5 opiniach- też, żeby Was drodzy pacjenci podnieść na duchu i pokazać, że są fantastyczne kliniki z Pielęgniarkami, dla których praca jest realizowana z poświęceniem i miłością i z Panem Doktorem, który nie tylko jest wyjątkowym specjalistą w zakresie chirurgii i proktologii, ale jest tez życzliwym i serdecznym lekarzem.
Opinie: 1 - 1 z 1
Branże, katalog, firmy, cała Polska, adresy, opinie, mapa